Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 25.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 25.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 25.02.2020р. місцями невеликий сніг у Закарпатській і Львівській, сніг з дощем у Черкаській і Луганській, дощі у Волинській, Запорізькій і Донецькій областях, на решті території без опадів. Середня температура повітря коливається від -2 до +3°С.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областей мокре, у Закарпатській області місцями засніжене, у Хмельницькій та Київській областях місцями ожеледиця.

На більшості перевальних ділянках доріг сніг. Температура повітря 0-4°С. Стан покриття мокрий, на Вишківському місцями засніжений.

Внаслідок проходження активного циклону минулої доби (24.02), що супроводжувався випаданням снігу (до 10 см) в північних та північно-східних областях, на дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття від снігу, проводиться обробка протиожеледними матеріалами.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору не надходило звернень від водіїв щодо незадовільного зимового утримання доріг.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 411 одиниць техніки та 526 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 25 лютого вдень у західних, Житомирській і Вінницькій областях дощі, на решті території без опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с, на більшій частині України, крім північних областей, пориви 15-20 м/с.Температура повітря вдень +3+8°С.