УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 24.02.2020р. сніг з дощем у Волинській, Рівненській, Чернігівській та Сумській областях, на решті території України дощі. Середня температура повітря +1+5°С, на Сумщині -1+1°С.

Покриття на дорогах державного значення мокре.

На більшості перевальних ділянках доріг дощі, на Торунському (Закарпаття) невеликий сніг, на Ужоцькому (Львівщина) сніг з дощем. Температура повітря +1+4°С. Стан покриття мокрий.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору не надходило звернень від водіїв щодо незадовільного зимового утримання доріг.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 111 одиниць техніки та 141 робітник.

За повідомленням УкрГМЦ 24 лютого складні погодні умови. В зв’язку з переміщенням активного циклону, очікуються дощ та мокрий сніг, вночі 24 лютого у західних, вдень у південно-східних областях місцями значні опади, місцями, крім північно-східної частини, сильний вітер 25-28 м/с. В Карпатах вночі 24 лютого значний сніг, сильна хуртовина, пориви вітру до 40 м/с. Середня температура повітря протягом доби 0+5°С.