Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 22.02.2020р. у Харківській області невеликий сніг, у Львівській та Луганській сніг з дощем, у Рівненській, Івано-Франківській, Донецькій областях слабкий дощ, на решті території України без опадів.

Середня температура повітря -3+3°С.

Покриття на дорогах державного значення переважно сухе, а в областях де спостерігаються опади мокре.

На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській та Львівській областях випадає сніг, де випало до 15см (Івашківський перевал). Температура повітря коливається від -2 до 0°С. Стан покриття  на Торунському, Ужоцькому, Вишківському перевалах місцями засніжене. На інших – мокре.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 147 одиниць техніки та 199 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 22 лютого  хмарно з проясненнями. У східних, вночі і в прикарпатських областях невеликий мокрий сніг та дощ, в Карпатах помірний сніг, на дорогах подекуди ожеледиця; на решті території без опадів.

Вранці місцями, крім східної частини, туман.

Вітер переважно південний, на Лівобережжі – північно-східний 5-10 м/с.

Температура вранці від 2° тепла до 3° морозу, вдень 3-8° тепла; в Карпатах вночі 2-7°морозу, вдень 1-3°морозу.