Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Водіям та перевізникам » Про закриття та обмеження руху

Про закриття та обмеження руху

Інформація про закриття та обмеження руху  на автомобільних дорогах загального користування Чернігівської області (оновлено 06.09.2018 р.)

Постійні:

- на а/д Р-65 КПП “Миколаївка” – Семенівка – Новгород-Сіверський – КПП “Катеринівка” закрито рух транспортних засобів через аварійний стан мосту в с. Лизунівка на ділянці від м. Семенівка до перехрестя з а/д Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч. Об’їзд здійснюється по а/д Т-25-33 за маршрутом Семенівка – Архипівка – Костобобрів – Чайкине – до а/д  Н-27.

- на а/д М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі: південний під’їзд до м. Чернігів, км 12+298 (міст через р. Десна) обмежено рух транспорту, загальна маса яких більш ніж 18 т і навантаження на вісь перевищує 8,5 т – висновок спеціалізованої комісії після проведення ремонту мосту через р. Десна.Проїзд до м. Чернігів транспортних засобів з перевищенням установлених вагових параметрів здійснюється з боку обходу міста автодорогою М-01 по автодорозі Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” – Чорнобиль.

 

Тимчасові на період виконання ремонтних робіт: 

УВАГА! НА ЧАС РЕМОНТУ МОСТУ У СНОВ'ЯНІЦІ НА ТРАСІ Н-27 ПО ТИМЧАСОВОМУ ПРОЇЗДУ МОЖЕ РУХАТИСЬ ЛИШЕ ТРАНСПОРТ ВАГОЮ ДО 12 ТОНН

УВАГА! З 8 СЕРПНЯ ЗАКРИТО РУХ ДІЛЯНКОЮ ДОРОГИ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ НА 23-35-МУ КМ У ЗВ'ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ РЕМОНТНИХ РОБІТ