Державне агентство
автомобільних доріг України

експлуатаційне утримання

 • 3.07.2019
  НА ВИПАДОК ПАДІННЯ ДЕРЕВ ЧЕРЕЗ БУРЕВІЙ<br />

  НА ВИПАДОК ПАДІННЯ ДЕРЕВ ЧЕРЕЗ БУРЕВІЙ

  Шановні користувачі автомобільних доріг! Цього тижня на Чернігівщині спостерігаються штормові погодні умови зі значними поривами вітру. Сильний буревій, що пронісся областю увечері 1 липня, «наробив шкоди» і на дорожньому господарстві. Зокрема, падіння дерев на проїзну частину було зафіксовано на дорогах М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів, Р-82 Сосниця - Короп - /М-02/, Т-25-06 Чернігів - Любеч, Т-25-35 Козелець - Карпилівка - Сорокошичі, Т-25-18 Контрольно-пропускний пункт “Хрінівка” - Сновськ та ін. З наслідками цієї стихії дорожники впорались, проїзд забезпечено.

 • 1.07.2019
  НА ТРАСІ Н-07 КИЇВ-СУМИ-ЮНАКІВКА ПРАЦЮЮТЬ СТРУМЕНЕВІ МАШИНИ

  НА ТРАСІ Н-07 КИЇВ-СУМИ-ЮНАКІВКА ПРАЦЮЮТЬ СТРУМЕНЕВІ МАШИНИ

  У Чернігівській області на автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка виконуються роботи з ямкового ремонту пневмо-струменевим методом. Даний спосіб ремонту дорожнього одягу зарекомендував себе як один з найпродуктивніших, оскільки усі технологічні операції виконує одна машина з пневмо-гідравлічною гарматою. Струменевий метод ямкового ремонту добре підходить для ліквідації одразу кількох видів деформацій покриття: вибоїн, лунок, тріщин, просадок.

 • 26.06.2019
  ГОТУЄМО САНІ УЛІТКУ: У ЛИПНІ ДОРОЖНИКИ РОЗПОЧНУТЬ ЗАГОТІВЛЮ ПРОТИОЖЕЛЕДНИХ МАТЕРІАЛІВ

  ГОТУЄМО САНІ УЛІТКУ: У ЛИПНІ ДОРОЖНИКИ РОЗПОЧНУТЬ ЗАГОТІВЛЮ ПРОТИОЖЕЛЕДНИХ МАТЕРІАЛІВ

  50  тисяч тонн протиожеледних матеріалів мають підготувати дорожники на майбутній сезон осінньо-зимового утримання автошляхів області. Сьогодні керівництво Служби автомобільних доріг  у Чернігівській області зустрілося з представниками підрядних організацій, аби окреслити плани по підготовці дорожнього господарства Чернігівщини до зими. Вже у липні в області мають стартувати роботи по заготівлі  ґрунтових сумішей та технічної солі.

 • 24.06.2019
  ЦІЄЇ НЕДІЛІ ДОРОЖНИКИ ПРИБИРАЛИ ПОВАЛЕНІ БУРЕВІЄМ ДЕРЕВА

  ЦІЄЇ НЕДІЛІ ДОРОЖНИКИ ПРИБИРАЛИ ПОВАЛЕНІ БУРЕВІЄМ ДЕРЕВА

  У цю неділю по Чернігівщині пройшовся буревій. Внаслідок шквалів вітру в окремих районах області на проїжджу частину впали дерева. 23 червня дорожники кілька разів виїжджали ліквідовувати наслідки негоди. 

 • 10.06.2019
  ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ! ПРО ЧЕРГОВИЙ СПІЛЬНИЙ РЕЙД ДОРОЖНИКІВ, ЕКОЛОГІВ ТА ПОЛІЦІЇ<br />

  ЧИСТО ТАМ, ДЕ НЕ СМІТЯТЬ! ПРО ЧЕРГОВИЙ СПІЛЬНИЙ РЕЙД ДОРОЖНИКІВ, ЕКОЛОГІВ ТА ПОЛІЦІЇ

  Продовжуємо боротьбу зі стихійним засміченням зупинкових комплексів на автодорогах Чернігівщини. Аби спіймати на гарячому, тих, хто влаштовує полігони відходів, представники Служби автодоріг спільно з екологами та поліцією знову вийшли на рейд. Чатували на порушників ввечері 9 червня на зупинці «Дніпровське» на дорозі Р-56 «Чернігів-Пакуль-КПП «Славутич»-Чорнобиль» та 10 червня зранку на зупинці «Сокирин» на дорозі М-01 «Київ-Чернігів-Нові Яриловичі». За недотримання вимог Закону України «Про відходи» на порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення. За недобросовісне ставлення до навколишнього середовища та дорожнього господарства вони відповідатимуть копійкою. За статтею 82 Кодексу України про адміністративні порушення, - на суму 1360 грн.

 • 5.06.2019
  ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

  ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЮ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

  На автомобільних дорогах Чернігівської області тривають роботи по встановленню та заміні дорожніх знаків. Дорожні знаки є важливим елементом регулювання дорожнього руху. Це стандартизований графічний малюнок, що встановлюється вкрай дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху. Дорожні знаки України  регулюються поєднанням норм, встановлених Віденською конвенцією про дорожні знаки й сигнали, Європейського Союзу та Міністерства інфраструктури України. Є сім категорій знаків: попереджувальні, заборонні, наказові, інформаційно-вказівні, знаки пріоритету, знаки сервісу, додаткові.

 • 4.06.2019
  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  ХТО Ж ЗАСМІЧУЄ ЗУПИНКОВІ КОМПЛЕКСИ? ДОРОЖНИКИ СПІЛЬНО З ЕКОЛОГАМИ ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

  2 та 3 червня 2019 року представники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області спільно зі спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області та пр Головного управління національної поліції в Чернігівській області здійснили рейд по контролю дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні з відходами в смугах відводу автомобільних доріг. Під час проведення перевірки на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-56 «Чернігів-Пакуль-Славутич-Чорнобиль», на зупинці громадського транспорту «Дніпровське» (45-й км) виявлено факт несанкціонованого розміщення побутових відходів громадянами міста Чернігова. Порушника, якого спіймали "на гарячому" 2 червня, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 82 КУпАП на суму 1360 грн.

 • 20.04.2019
  ВЕСНЯНА ТОЛОКА НА ЧЕСТЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

  ВЕСНЯНА ТОЛОКА НА ЧЕСТЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

  У квітні весь цивілізований світ відзначає День Землі - загальнолюдське символічне свято любові та турботи про навколишнє середовище. До ЕКО-руху долучилися і працівники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Наш колектив зібрався, аби прибрати з узбіч сміття на об'їзній Чернігова (ділянка автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі).

 • 12.03.2019
  ВОДІЇ ВАНТАЖІВОК ПРОДОВЖУЮТЬ ІГНОРУВАТИ 12-ТОННЕ ОБМЕЖЕННЯ НА АВТОДОРОЗІ Т-25-21 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

  ВОДІЇ ВАНТАЖІВОК ПРОДОВЖУЮТЬ ІГНОРУВАТИ 12-ТОННЕ ОБМЕЖЕННЯ НА АВТОДОРОЗІ Т-25-21 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

  Водії вантажного транспорту і досі ігнорують обмеження проїзду дорогою Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-М-02. Автошлях територіального значення проходить через Сосницьку та Височанську ОТГ, має протяжність 34,7 км, закінчується на перехресті з автомобільною дорогою М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ. Попри 12-тонну заборону, вантажний транспорт регулярно йде транзитом через село Високе та смт Сосниця. На жаль, не звертаючи увагу на попереджувальні знаки, або ж просто ігноруючи зазначені на них вимоги, недобросовісні водії вантажного транспорту створюють потенційно аварійну обстановку, а також продовжують руйнувати дорожнє покриття. Нарікають на вантажівки, що йдуть "під вікнами", і місцеві жителі.

 • 28.02.2019
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЯМКОВОГО РЕМОНТУ

  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ЯМКОВОГО РЕМОНТУ

  Сьогодні керівництво Служби автомобільних доріг у Чернігівській області зустрілося з представниками підрядних організацій, задіяними до виконання робіт з експлуатаційного утримання автошляхів державного значення. Головне питання на порядку денному - організація проведення робіт з ямкового ремонту дорожнього покриття після зимового періоду. Це і визначення наявних технічних можливостей підрядників, і запуск асфальтобетонних заводів, і питання логістики - доставка асфальтової суміші до місць проведення ремонтів, побудова оптимальних маршрутів транспортування. А також організація контролю за якістю виконаних робіт.