Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » статті » Влада і бізнес об’єднаються для розбудови мережі доріг Чернігівської області

Влада і бізнес об’єднаються для розбудови мережі доріг Чернігівської області

ТОВ «Земля і Воля» забезпечить ремонт 12 км автодороги Бобровиця – Козелець за кошти господарства, ще 20 км профінансує Чернігівська облдержадміністрація.

Голова Чернігівської обласної держадміністрації Валерій Куліч виступив з ініціативою залучення коштів представників бізнесу до програм ремонта доріг у  Чернігівській  області. Її вже підтримав генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин. Про це він повідомив під час робочої зустрічі у Чернігові.

За словами Яковишина, підприємство цілком готове до участі у збереженні дорожньої мережі Чернігівщини. Раніше фінансово та робочою силою воно вже долучилось до експлуатаційного утримання шляхів Бобровицького району.

«Компанія придбала новий асфальтний завод за 25 мільйонів гривень, техніка оновлюється.  Вже проведені ремонти на дорогах до Кобижчі , Нової Басані, Ярославки, Марківців. Між Старою Басанню і Пісками покладено нову асфальтну дорогу, впорядковано  узбіччя», − говорить керівник ТОВ «Земля і воля».

Ремонт  дороги  Стара Басань – Піски у  Бобровицькому районі  вкрай необхідне. Головний аргумент – кількість авто.  У Бобровиці офіційно зареєстровано більше трьох тисяч автомобілів, а з урахуванням районних показників набігає більше чотирьох тисяч.

 Для такої армади колісної техніки потрібні  міцні дороги, оскільки старі будувалися у 1960-х роках за стандартами по навантаженю 6т. на автомобіль,в наш час дороги не розраховані на таке сучасне навантаження.