Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » З 10-ГО ТРАВНЯ ДІЯТИМЕ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВОГО АВТОТРАНСПОРТУ НА ПЕРІОД ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР ПОВІТРЯ

З 10-ГО ТРАВНЯ ДІЯТИМЕ ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВОГО АВТОТРАНСПОРТУ НА ПЕРІОД ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР ПОВІТРЯ

До уваги автоперевізників! 

З метою збереження покриття автомобільних доріг загального користування державного значення від руйнування та деформації під дією вантажного автотранспорту в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, згідно Окремого доручення Укравтодору від 04.05.2018 року № 119-ОД, відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, Про автомобільні дороги”, постанови КМУ від 27.06.2007 року № 879, тимчасово обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області державного значення вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн на період з 10:00 год. до 22:00 годЯк повідомляє Укравтодор, обмеження не стосується транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Обмеження вводиться з 10 травня поточного року.

 

Про введення цих обмежень проінформовані Служби автодоріг у суміжних Полтавській, Київській та Сумській областях.

Прохання до обласних автоперевізників враховувати дану інформацію про введення обмежень руху в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С  для відповідного корегування планів перевезень щодо доставки необхідних вантажів. 

Службою автомобільних доріг у Чернігівській області визначені місця для відстою великовагового автотранспорту на період  дії обмеження руху. З переліком майданчиків для відстою транспорту на автомобільних дорогах України загальнодержавного значення можна охнайомитися за посиланням: Перелік стоянок та місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування (xls, 3.85 Мб).

Контроль за дотриманням дотриманням правил перевезень вантажів на дорогах Чернігівської області цілодобово здійснюватиме 4 пересувних вагових комплекси.