Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ВЕЛОСПОРТ НА ШОСЕ: ТРАСА Р-56 ПРИЙМАТИМЕ ВІДКРИТИЙ "КУБОК СІВЕРЩИНИ 2018"

ВЕЛОСПОРТ НА ШОСЕ: ТРАСА Р-56 ПРИЙМАТИМЕ ВІДКРИТИЙ "КУБОК СІВЕРЩИНИ 2018"

Цими вихідними 19 та 20 травня регіональна траса Р-56 Чернігів - Пакуль - КПП “Славутич” - Чорнобиль уперше прийматиме «Відкритий Кубок Сіверщини 2018» з велоспорту на шосе. 

Змагання проводитимуться за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області, громадської організації "Федерація велосипедистів Чернігівщини", Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради, Чернігівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, компанії «Sinergia oil», магазину «Анреналін».

Мета змагань: пропаганда, популяризація та подальший розвиток велоспорту в Україні та Чернігівський області; удосконалення та підвищення спортивної майстерності велосипедів. Масштаби всеукраїнські. Поборотися за першість Кубку Сіверщини приїдуть професійні та любительські команди велоспорстменів з різних куточків України. Зокрема, Київщини, Діпровщини, Вінниччини, Одещини. Нашу область представлять дві команди «Федерації велосипедистів Чернігівщини».  Наразі вже очікується близько 70-80 учасників змагань. Змагання індивідуальні (особисті) та командні. Склад однієї команди 6 спортсменів (мінімум 3 спортсмени). Категорії учасників:14-16 років, 17-27 років, 28-44 роки, 45-59 років та 60 і старші. 

Програма змагань:19 травня - індивідуальна гонка на15 км. Старт об 11:00 годині на 14+500 км траси Чернігів - Славутич.; 20 травня  - групова гонка на 80 км. Старт об 11:00 годині в селі Павлівка на трасі Чернігів - Славутич. Заявки приймаються на місці старту з 10:00 години. Участь змаганнях є безкоштовною, тобто стартовий внесок становить 0 грн. 

Змагання проводяться згідно правил велосипедного спорту України з судейською колегією. Переможці та призери у всіх вікових групах нагороджуються медалями та грамотами. Переможець та призери абсолютного заліку отримають грошові винагороди. В командному та особистому заліку переможці отримають Кубки за перші три місця. Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 20 травня о 14:00 у Чернігові у сквері імені Богдана Хмельницького . Нагороди кращим велосипедистам вручатимуть відомі на Чернігівщині спортсмени Ніна Лемеш та Андрій Дериземля.

Наразі покриття дороги Р-56 відремонтоване, знаходиться у належному стані для проведення велоперегонів. Безпеку руху під час змагань забезпечуватимуть наряди патрульних, за погодженням т.в.о.начальника Управління патрульної поліції у Чернігівській області Зотова Олексія Сергійовича. Медичний супровід забезпечуватиме автомобіль швидкої допомоги. 

Запрошуємо до участі у велогонках усіх бажаючих!