Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! В'ЇЗД ВАНТАЖІВОК НА ТЕРИТОРІЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО

УВАГА! В'ЇЗД ВАНТАЖІВОК НА ТЕРИТОРІЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО

В’їзд вантажного транспорту до Київської області буде тимчасово заборонено у зв’язку із очікуванням погіршення погодних умов.

В зв'язку з погіршенням погодних умов та з метою безперебійної роботи спеціальної техніки по забезпеченню руху транспорту в Київській області заборонено проїзд вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів по дорогам Київської області:

08.02.2018  з 15:00 до 23:00,

09.02.2018 з 03:00 до 08:00.

Шановні перевізники, враховуйте цю інформацію при плануванні своїх поїздок!

Метеорологічні попередження по території України

Вдень 8 лютого на заході та півночі країни місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; ввечері в Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, областях місцями сильні мокрий сніг та дощ, на Одещині і Миколаївщині місцями сильний дощ. 9 лютого в північних, центральних та східних областях подекуди налипання мокрого снігу; на дорогах країни, крім півдня, місцями ожеледиця; вночі у західних областях місцями сильний сніг, у північних, Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях подекуди сильні опади.

У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

ДЕ ПЕРЕЧЕКАТИ ЗИМОВУ НЕГОДУ? ПЕРЕЛІК МАЙДАНЧИКІВ ВІДСТОЮ НА АВТОШЛЯХАХ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: