Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! НА ЧАС РЕМОНТУ МОСТУ У СНОВ'ЯНІЦІ НА ТРАСІ Н-27 ПО ТИМЧАСОВОМУ ПРОЇЗДУ МОЖЕ РУХАТИСЬ ЛИШЕ ТРАНСПОРТ ВАГОЮ ДО 12 ТОНН

УВАГА! НА ЧАС РЕМОНТУ МОСТУ У СНОВ'ЯНІЦІ НА ТРАСІ Н-27 ПО ТИМЧАСОВОМУ ПРОЇЗДУ МОЖЕ РУХАТИСЬ ЛИШЕ ТРАНСПОРТ ВАГОЮ ДО 12 ТОНН

САД у Чернігівській області повідомляє: згідно висновків спеціалізованої мостової організації, прийнято рішення про зміну вагового обмеження для руху автотранспорту по тимчасовому проїзду на час виконання ремонтних робіт на мосту через річку Снов на км 19+594 автомобільної дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч. З 18 тонн до 12 тонн.

Відтак, на  час виконання ремонтних робіт рух автотранспорту вагою до 12 ТОНН (ЛЕГКОВИКИ, ПАСАЖИРСЬКІ АВТОБУСИ тощо) даною ділянкою автодороги (км 19+594 а/д Н-27) буде перекинуто на СУСІДНІЙ МІСТ, де влаштовано ТИМЧАСОВИЙ ПРОЇЗД. Місце тимчасового проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби.

 

ДЛЯ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ ВАГОЮ ПОНАД 12 ТОНН рух даною ділянкою дороги Н-27 (км 19+594) буде ПЕРЕКРИТО. Об’їзд  для вантажівок буде здійснюватися по автомобільній дорозі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка. Далі на 61-му км дороги Н-28 (за містом Городня) звертати направо на автошлях територіального значення Т-25-12 Ріпки - Городня - Сновськ - Корюківка – Семенівка -  КПП «Миколаївка» до 80-го км. Далі праворуч на дорогу територіального значення Т-25-18 КПП "Хрінівка" - Сновськ – Березна до Березни. І далі – виїзд на дорогу Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, звертається до водіїв вантажівок: враховуйте дану інформацію, плануючи поїздку.

Про завершення ремонтних робіт та відновлення руху буде повідомлено додатково.