Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! 27-28 лютого на Чернігівщині очікується ускладнення погодних умов: хуртовини та посилення вітру. 28 ЛЮТОГО БУДЕ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО В'ЇЗД ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ ДО М. КИЄВА

УВАГА! 27-28 лютого на Чернігівщині очікується ускладнення погодних умов: хуртовини та посилення вітру. 28 ЛЮТОГО БУДЕ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО В'ЇЗД ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ ДО М. КИЄВА

Служба автомобільних доріг у Чернігівські області попереджує учасників дорожнього руху про ускладнення погодних умов з 27 лютого. Як повідомляє Укргідрометцентр, на територї області очікується хуртовина та посилення швидкості вітру. 

Метеорологічні попередження по території України. Складні погодні умови: 27 лютого в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов'ї місцями 25 м/с, хуртовини, в південних, більшості центральних, Донецькій областях сильні снігопади, хуртовини, снігові замети. На акваторії Азовського моря та в портах пориви вітру 25-28 м/с, висота хвиль 13-20 дм, швидке обледеніння суден; у західній половині акваторії Чорного моря - висота хвиль 30-40 дм, повільне обледеніння суден. 1 березня у південних, східних та більшості центральних областей пориви вітру 15-20 м/с, в Приазов'ї місцями 25-27 м/с, хуртовини, на Лівобережжі сильний, місцями дуже сильний сніг, сильні хуртовини, снігові замети. На дорогах країни ожеледиця.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає! З метою попередження надзвичайних ситуацій радимо всім водіям автотранспорту утримуватись від поїздок без нагальної потреби, а також користатися залізничним транспортом на час негоди.Шановні учасники дорожнього руху, від вашого виваженого ставлення до ситуації, залежить подальший безперешкодний та безпечний рух транспортних засобів.

Водії, будьте  уважними за кермом, дотримуйтесь безпечної дистанції та  швидкості руху, особливо при несприятливих погодних умовах.  Служба автомобільних доріг закликає усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин, власників великогабаритних транспортних засобів - обладнати автомобілі цепами проти ковзання. А також укомплектувати автівки тросами буксирування та лопатами.За умов обмеженої видимості рекомендуємо користуватися освітлювальними приладами.

Водіям автобусів перед виїздом на маршрут потрібно уточняти стан проїзду дорогами в районних автостанціях та дорожніх організаціях.

У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

ДЕ ПЕРЕЧЕКАТИ ЗИМОВУ НЕГОДУ? ПЕРЕЛІК МАЙДАНЧИКІВ ВІДСТОЮ НА АВТОШЛЯХАХ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: 

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою безперебійної роботи по забезпеченню руху автотранспорту, на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської адміністрації від 27.02.2018 р.

ВВОДИТЬСЯ ТИМЧАСОВА ЗАБОРОНА В’ЇЗДУ ВЕЛИКОВАНТАЖНОГО ТА ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО ТРАНСПОРТУ ДО М. КИЄВА 28 ЛЮТОГО З 05:00 - 10:00 ГОД.

Просимо водіїв враховувати цю інформацію плануючи свої маршрути!