Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор проводить тендери на ремонти доріг у суворій відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі». Спростовуємо фейк

Укравтодор проводить тендери на ремонти доріг у суворій відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі». Спростовуємо фейк

Державне агентство автомобільних доріг України забезпечує прозорість проведення процедур публічних закупівель службами автомобільних доріг в областях. Всі тендери проходять на платформі ProZorro у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».

З 1 серпня 2016 року Укравтодор перевів всі закупівлі робіт та послуг з ремонту, реконструкції та експлуатації автомобільних доріг на платформу ProZorro. З 13 липня минулого року на цій відкритій платформі також відбуваються і допорогові закупівлі (такі, що не перевищують 200 тис. гривень). Спеціально для цього 13 липня 2016 року Укравтодор видав окреме доручення № 180 для служб автомобільних доріг в областях, яке є чинним до сьогодні.

Увага! Інформація, що поширюється деякими ЗМІ про начебто припинення Укравтодором використання майданчика Prozorro, не відповідає дійсності та є спробою маніпуляції. Зокрема, відміна окремого доручення № 208, на яке посилають автори фейкової інформації, не стосується процедури закупівель, а лише регулює та координує відносини Укравтодору з підпорядкованими йому структурами разом з іншими окремими дорученнями, наказами і листами.

Наразі Укравтодор вживає вичерпних заходів, спрямованих на досягнення відкритості, прозорості та якості проведення процедур публічних закупівель, в той же час не перебираючи на себе компетенцію контролюючих органів в сфері публічних закупівель, детальний перелік яких наведено в законодавстві про публічні закупівлі.

Закликаємо журналістів не поширювати фейкову інформацію про роботу державного агентства! У разі будь-яких питань звертатись до прес-служби за коментарями та роз’ясненнями.