УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Укравтодор формуватиме інвестиційні проєкти у співпраці з Deloitte

Укравтодор формуватиме інвестиційні проєкти у співпраці з Deloitte

21 січня відбулася зустріч голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова з Майклом Фліном, керівником Світових інфраструктурних проєктів консалтингово-аудиторської компанії Deloitte.

«Налагодження співпраці з бізнесом та міжнародними партнерами – один із пріоритетів Укравтодору. Разом із експертами провідних світових компаній ми плануємо сформувати інвестиційне портфоліо дорожньої галузі України. Наша команда працює над покращенням умов ведення бізнесу у секторі, як для українських, так і для міжнародних компаній, а завдяки залученню додаткового фінансування – ми зможемо пришвидчити процес трансформації українських доріг» — коментує зустріч з Deloitte голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За підсумками зустрічі Укравтодор готує список пріоритетних проєктів, які потребують залучення додаткового фінансування. Проєкти будуть презентовані ключовим світовим стейкхолдерам.

Нагадаємо, що компанія Deloitte є одним із найбільших у світі консультантів по залученню міжнародних партнерів і донорів. До їх портфоліо входять міжнародні проєкти державно-приватного партнерства з будівництва і розвитку таких стратегічних об’єктів як аеропорти, платні дороги, мости та об’єкти соціальної інфраструктури.