Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » У БОБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ

У БОБРОВИЦЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ДОРОГИ Т-25-28 КОЗЕЛЕЦЬ-БОБРОВИЦЯ

У Бобровицькому районі на дорозі  Т-25-28 Козелець - Бобровиця продовжуються роботи із поточного середнього ремонту. Ділянка - км 23 + 345 — км 35 + 266, загальною протяжністю 11,9 км. Дорога ремонтується в рамках меморандуму про інвестиційне співробітництво, підписаного між Службою автомобільних доріг у Чернігівській області, обласною державною адміністрацією та приватним підприємством ТОВ «Земля і Воля». Місцевий агровиробник повністю фінансує виконання робіт з поточного середнього ремонту дороги Козелець-Бобровиця в межах Бобровицького району. Загальний обсяг приватних коштів – 47,6 млн. грн.

Наразі тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

 

Нагадуємо! На час виконання дорожніх робіт з 8 серпня 2018 року дану ділянку перекрито (км 23+345 - км 35+266)! Об'їзд здійснюється по маршруту смт.Козелець-м.Бобровиця (в прямому та зворотному напрямках): 1) для легкового транспорту, пасажирських автобусних перевезень та вагового транспорту до 24 тонн –  по а/д Т-25-49 Козелець-Данівка км 0+000-7+000, далі по а/д О 250701  Данівка-Бобровиця; 2)  для всіх видів автомобільного транспорту – по а/д Т-25-13 Козелець-Козари-Носівка до с. Носівка, далі направо по а/д  Т-25-26 Ніжин-Бобровиця - Нова Басань; 3) для легкового та пасажирського транспорту -  по місцевому тимчасовому проїзду по Т-25-28 до кінця  с. Марківці - поворот наліво перед залізничним переїздом – далі по тимчасовому грунтовому проїзду в напрямку с. Макарівка ( протяжність близько 6 км ) - далі  а/д С-250214  (Бобровиця-Сухиня)-Макарівка.

 

 

Довідково. Маршрут смт. Козелець – м. Бобровиця загальною довжиною 33,4 км проходить по територіальній дорозі загального користування державного значення  Т-25-28 Козелець – Бобровиця, в т.ч. по Козелецькому району 21,5 км та 11,9 км по Бобровицькому району. Для жителів Бобровицького району це основна автомобільна дорога, яка вирішує їхні соціально-економічні питання і забезпечує зв'язок з обласним центром та іншими містами України.  Дорога забезпечує функціонування економіки регіону, адже Бобровицький район має значний розвинутий сільськогосподарський комплекс. Автомобільна дорога  Козелець-Бобровиця - III-IV  технічної категорії. Побудована понад 40 років тому з простим типом покриття (асфальтобетонне, чорне шосе), що не розраховане на сучасні навантаження від автотранспорту. Крім того, значні руйнування виникають під дією великовагового транспорту, особливо весною у період відтавання ґрунтів земляного полотна. На дорозі прогресуюча ямковість, суцільна сітка тріщин, викривлення покриття та інші значні деформації з руйнуванням покриття. Згідно обстеження та розрахунків ДП “ Укрдіпродор”, по всій протяжності твердого покриття 33,4 км дороги Козелець-Бобровиця  вимагають поточного середнього ремонту з підсиленим вирівнюванням та влаштуванням асфальтобетонного  покриття. У 2017 році було розпочато ремонт дороги Т-25-28 Козелець-Бобровиця в межах Козелецького району за кошти митного експерименту. У 2018 році роботи будуть продовжені.