Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЦЬОГО ТИЖНЯ НА АВТОШЛЯХАХ ОБЛАСТІ ІНТЕНСИВНО ІДУТЬ РОБОТИ З ЛІКВІДАЦІЇ ТРІЩИН

ЦЬОГО ТИЖНЯ НА АВТОШЛЯХАХ ОБЛАСТІ ІНТЕНСИВНО ІДУТЬ РОБОТИ З ЛІКВІДАЦІЇ ТРІЩИН

В Чернігівській області розпочато та інтенсивно проводяться роботи з ремонту тріщин з розшивкою та герметизацією на покриттях автомобільних доріг державного значення загального користування. Зокрема, цьогоріч на автошляхах області загерметизовано 9628 метрів погонних тріщин, з них  6984 метрів погонних - за останній тиждень. 

Ремонт тріщин - один із заходів, який мінімальним коштом дозволяє запобігти руйнуванню дорожнього покриття в період експлуатації в осінньо-зимовий період (особливо через потрапляння сольових сумішей). 

Тріщину розкривають спеціальною машиною для обробки. Очищують та обезпилюють стиснутим повітрям. Прогрівають кромку за допомогою теплового списа з п’єзопідпалом.

Фото: проведення робіт з ліквідації тріщин на а/д М-01, південний під'їзд

За допомогою плавильно-заливальної машини розігрівають мастику заповнюють нею тріщину. Далі відремонтовану залиту тріщину присипають цементом або щебенем.

Щодо ліквідації вибоїн на автошляхах державного значення, з початку року на дорогах Чернігівщини усунено 206691,5 кв.м. ямковості. З них 144549,8 кв.м гарячим асфальтобетоном, 57910 кв.м -пневмо-струменевим методом, 1289 кв.м - методом просочення, 2942,7 - холодним асфальтобетоном (аварійний ремонт під час зимового тримання).

Також цього тижня на замолвлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області виконувались роботи із покращення стану безпеки дорожнього руху: вставновлення та замына дорожніх знаків, нанесення розмітки проїздної частини доріг, повздовжніх ліній, пішохідних переходів та напрямних острівців, встановлення та заміна напрямних стовпчиків, ремонт барєрного огородження, вирубка порослі. 

Шановні учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг звертається до Вас з проханням бути максимально уважними за кермом, виконувати усі вимоги правил дорожнього руху, обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи  та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками.