Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ТЕРИТОРІЯ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ПОБЛИЗУ НОВИХ ЯРИЛОВИЧІВ ДО ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ГОТОВА

ТЕРИТОРІЯ ДОРОЖНЬОГО ГОСПОДАРСТВА ПОБЛИЗУ НОВИХ ЯРИЛОВИЧІВ ДО ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ГОТОВА

6 червня 2018 року о 13.00 на Чернігівщині у пункті пропуску „Нові Яриловичі“ Україна передаватиме Білорусі на перепоховання прах загиблого за часів Другої світової солдата-прикордонника. Офіційні представники Державної прикордонної служби України передадуть представникам Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь контейнер з останками молодшого сержанта Морозова Тимофія Андрійовича, а також його особисті речі. Молодший сержант Морозов загинув у бою під час Другої світової війни в липні-вересні 1941 року в районі села Копенкувате на Кіровоградщині. Його останки були знайдені пошуковим загоном “Зелена Брама”. Через 70 років після загибелі солдат таки буде похований на Батьківщині - у Білорусі.

Територія дорожнього господарства автомобільної дороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі поблизу пункту пропуску „Нові Яриловичі“ до зустрічі української та білоруської делегації готова. Дорожники навели лад. На узбіччях обабіч дороги сміття прибрано, розчищені прикрайкові лотки водовідведення, скошено траву. Ямковий ремонт дорожнього покриття тут проведений, нанесена нова дорожня розмітка. Пофарбовано бар'єрне огородження та бордюри, а також тильні сторони дорожніх знаків.