Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » СПІЛЬНА ВИРОБНИЧА НАРАДА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ПІДРЯДНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ВИКОНУЮТЬ РОБОТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ АВТОШЛЯХІВ

СПІЛЬНА ВИРОБНИЧА НАРАДА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ПІДРЯДНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ВИКОНУЮТЬ РОБОТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УТРИМАННЯ АВТОШЛЯХІВ

На виконання вимог Кабінету міністрів України та Укравтодору, сьогодні у приміщенні Служби автомобільних доріг у Чернігівській області проведена спільна виробнича нарада з представниками підрядних організацій, що на замовлення Служби виконують роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.  Це зокрема, генеральний підрядник ДП «Чернігівський облавтодор», субпідрядні зовнішні організації – «Бітунова Україна», ШРБУ № 81, ШБУ № 14, Ніжинська ПШМК, Промкомплект, Транс Лайн Груп. Участь у нараді взяли т.в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Мартинов Ю.В., керівник ДП «Чернігівський облавтодор» Кошовий В.І., фахівці відділів Служби автомобільних доріг та Облавтодору.

Ліквідація аварійної ямковості на автошляхах – основне, чим наразі займаються підрядники. Відповідно до вимог Укравтодору, до 01.06.2018 року дорожники мають закрити ямковість на автошляхах національного та регіонального значення. Були розглянуті питання термінів ліквідації ямковості на дорогах загального користування державного значення, технології виконання робіт, їх обсяги та якість. Також питання охорони праці, забезпечення безпеки дорожнього руху та протипожежної безпеки при виконанні робіт з аварійного ямкового ремонту. 

Важливе питання – заходи безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування державного значення: влаштування та оновлення знаків, дорожньої розмітки, ремонт та фарбування бар’єрного огородження.

Обговорили і питання підготовки до осінньо-зимового періоду утримання 2018-2019 року, в тому числі в частині заготовки складових протиожеледних матеріалів (ґрунтових сумішей).