Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » СНОВ’ЯНСЬКИЙ МІСТ НА 19-МУ КМ ТРАСИ Н-27 ЧЕРНІГІВ-МЕНА-СОСНИЦЯ-ГРЕМ’ЯЧ ВЖЕ ПЕРЕКРИТО ДЛЯ РЕМОНТУ. ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЇЗДУ

СНОВ’ЯНСЬКИЙ МІСТ НА 19-МУ КМ ТРАСИ Н-27 ЧЕРНІГІВ-МЕНА-СОСНИЦЯ-ГРЕМ’ЯЧ ВЖЕ ПЕРЕКРИТО ДЛЯ РЕМОНТУ. ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЇЗДУ

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ: СНОВ’ЯНСЬКИЙ МІСТ НА 19-МУ КМ ТРАСИ Н-27 ЧЕРНІГІВ-МЕНА-СОСНИЦЯ-ГРЕМ’ЯЧ ВЖЕ ПЕРЕКРИТО.

 

Зона проведення ремонту огороджена. Мостовики готуються приступити до виконання робіт по заміні деформаційних швів.

 

На час виконання ремонтних робіт рух автотранспорту вагою до 18 тонн (ЛЕГКОВИКИ, ПАСАЖИРСЬКІ АВТОБУСИ тощо) даною ділянкою автодороги (км 19+594 а/д Н-27) буде перекинуто на СУСІДНІЙ МІСТ, де влаштовано ТИМЧАСОВИЙ ПРОЇЗД. Місце тимчасового проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби.

 

 

Для організації руху даною ділянкою дороги працюють два світлофорних об'єкти, встановлені відповідні дорожні знаки.

     

ДЛЯ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ ВАГОЮ ПОНАД 18 ТОНН рух даною ділянкою дороги Н-27 (км 19+594) буде ПЕРЕКРИТО. Об’їзд  для вантажівок буде здійснюватися по автомобільній дорозі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка. Далі на 61-му км дороги Н-28 (за містом Городня) звертати направо на автошлях територіального значення Т-25-12 Ріпки - Городня - Сновськ - Корюківка – Семенівка -  КПП «Миколаївка» до 80-го км. Далі праворуч на дорогу територіального значення Т-25-18 КПП "Хрінівка" - Сновськ – Березна до Березни. І далі – виїзд на дорогу Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч.

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, звертається до водіїв вантажівок: враховуйте дану інформацію, плануючи поїздку.

Про завершення ремонтних робіт та відновлення руху буде повідомлено додатково.