Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЩИРІ ВІТАННЯ ДОРОЖНИКАМ

ЩИРІ ВІТАННЯ ДОРОЖНИКАМ

Цієї неділі дорожники та автомобілісти України святкуватимуть своє професійне свято. Чернігівська область - друга в Україні за протяжністю доріг державного значення. Ремонт та утримання автодоріг Чернігівщини - нелегка праця сотень людей. Мережа налічує 61 автошлях сумарною протяжністю 2 961,8 км. З них 332,7 км - 2 траси міжнародного значення; 423,6 км  – 3 національного; 516,3 км - 6 регіонального; 1 689,2 км - 50 територіального. Інтенсивність руху на автодорогах державного значення (міжнародні, національні, регіональні) становить від 1500 до 12902 авто на добу. 

З нагоди Дня автомобіліста та дорожника в актовому залі зібрався колектив Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та ДП "Чернігівський облавтодор", а також представники підрядних організацій, задіяних до ремонту доріг та їх утримання. Т.в.о. начальника Служби автомобільних доріг Юрій Мартинов, заступник голови облради Арсен Дідур та директор ДП «Чернігівський облавтодор» Віталій Кошовий вручили грамоти та подяки працівникам дорожньої галузі - від облдержадміністрації, облради, Укравтодору, Служби автодоріг та облавтодору. 

День автомобіліста та дорожника – свято всенародного визнання нелегкої праці та заслуг у розвитку мережі автошляхів нашої країни. З цієї нагоди бажаємо працівникам дорожньої галузі міцного здоров‘я, професійних зростання, енергії та сили для втілення всіх планів. Хай вас завжди супроводжує успіх, а в родинах панує, мир та добробут.