Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » РУХ ТРАНСПОРТУ ЧЕРЕЗ СНОВ'ЯНСЬКИЙ МІСТ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТИ НА ЦИХ ВИХІДНИХ

РУХ ТРАНСПОРТУ ЧЕРЕЗ СНОВ'ЯНСЬКИЙ МІСТ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТИ НА ЦИХ ВИХІДНИХ

На ці вихідні планується відновлення руху автотранспорту через міст над річкою Снов у селі Снов'янка Чернігівського району. 

Дана ділянка дороги Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч (км19+594) була перекрита у зв'язку із заміною старих деформаційних швів. Це важливі елементи проїзної частини, що забезпечують плавний і безпечний проїзд з однієї прогонової будови на іншу. Деформаційні шви є одним із найвідповідальніших елементів мосту, від надійної роботи яких залежить роботоздатність та довговічність мостової споруди.

На Снов'янському мосту вже вмонтовано і забетоновано 4 нових деформаційних шви німецького виробництва, що відповідають вимогам сучасних вимог експлуатації. Далі їх закриватимуть дорожнім покриттям. 

Про завершення ремонтних робіт, день та час остаточного відкриття руху через міст Службою автомобільних доріг у Чернігівській області буде проінформовано додатково.

Нагадуємо про обмеження проїзду, що станом на 11 жовтня 2018 року ще в дії.

На час виконання ремонтних робіт рух автотранспорту вагою до 12 тонн (ЛЕГКОВИКИ, ПАСАЖИРСЬКІ АВТОБУСИ тощо) даною ділянкою автодороги (км 19+594 а/д Н-27) перекинуто на СУСІДНІЙ МІСТ, де влаштовано ТИМЧАСОВИЙ ПРОЇЗД. Місце тимчасового проїзду облаштоване освітленням для видимості у темну пору доби, встановлені світлофорні об'єкти для організації руху.

(натисніть на зображення, щоб збільшити)

ДЛЯ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ ВАГОЮ ПОНАД 12 ТОНН рух даною ділянкою дороги ПЕРЕКРИТО (висновок спеціалізованої мостової організації). Об’їзд для вантажівок здійснюється по автомобільній дорозі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка. Далі на 61-му км дороги Н-28 (за містом Городня) звертати направо на автошлях територіального значення Т-25-12 Ріпки - Городня - Сновськ - Корюківка – Семенівка - КПП «Миколаївка» до 80-го км. Далі праворуч на дорогу територіального значення Т-25-18 КПП "Хрінівка" - Сновськ – Березна до Березни. І далі – виїзд на дорогу Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертається до водіїв вантажівок: враховуйте дану інформацію, плануючи поїздку. Пам'ятайте: виконання вимог дорожніх знаків щодо тоннажності - це як ваша особиста безпека, так і безпека усіх інших учасників дорожнього руху.