Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ПРО ПОШИРЕНУ В ІНТЕРНЕТІ НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ В ІЧНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ У ГРУДНІ 2018 РОКУ

ПРО ПОШИРЕНУ В ІНТЕРНЕТІ НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ В ІЧНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ У ГРУДНІ 2018 РОКУ

Щодо поширюваного на початку грудня в інтернет-мережі відео одним із користувачів соціальних мереж про нібито ремонт дороги Ічня-Дружба. Ще раз підкреслюємо, асфальтобетон узимку тут ніхто не укладав. 

Дана дорога була тривалий час була закрита для проїзду транспорту та для проведення дорожніх робіт, у зв'язку з надзвичайною ситуацією в Ічнянському районі. Після її відкриття проводилися роботи по ліквідації окремих найбільш уражених ділянок для забезпечення проїзду великогабаритного транспорту, в тому числі спеціалізованого, задіяного для ліквідації НС. Аварійні роботи підрядник виконував щебенево-піщаною сумішшю, яка не має температурних обмежень і дозволяє виконання робіт при незначному мінусі. Це тимчасовий захід для термінового забезпечення проїзду. Навесні 2019 року із настанням сприятливих погодних умов буде тут планується проведення дорожніх робіт вже із гарячою асфальтобетоною сумішшю.

На жаль, деякі загально відомі в Україні засоби масової інформації вирішили не розбиратися у ситуації і поширили дане відео, посилаючись на недостовірне джерело інформації. Таким чином громадськість була введена в оману. Водночас вдячні журналістам, які дотримуються принципів професіональної етики, і перевіряють інформацію, перш ніж оприлюднювати.