Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » Погіршення погодних умов по всій території Чернігівській області!

Погіршення погодних умов по всій території Чернігівській області!

Увага! Штормове попередження! Посилення швидкості вітру до 19-24 м/с.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує учасникам дорожнього руху: за таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними.

Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Автовласникам варто подбати про заміну гуми на зимову, перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження. Пішоходам рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі, використовуючи світлий одяг та світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям завчасно побачити вас на дорозі та відповідно зреагувати. В сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду із включеною аварійною світовою сигналізацією. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу аварійні служби або зателефонуйте на гарячу лінію Служби автомобільних доріг у Чернігівськкій області  (0462) 66-18-93, (0462) 67-43-56