Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ОНОВЛЕНИЙ МІСТ НАД РІЧКОЮ ДЕСНА НА ДОРОЗІ Т-25-16 СОСНИЦЯ-КОРОП

ОНОВЛЕНИЙ МІСТ НАД РІЧКОЮ ДЕСНА НА ДОРОЗІ Т-25-16 СОСНИЦЯ-КОРОП

Завершилися роботи з ремонту покриття на Коропському мосту через річку Десна на дорозі Т-25-16 Сосниця-Короп (на км 41+135). Цими вихідними було нанесено верхній шар. Нове покриття було влаштоване як на проїжджій частині, так і на пішохідній зоні. Площа ремонтованої ділянки - 2800 м2.  

У жовто-блакитні кольори міст було пофарбовано за ініціативи місцевої громади. Жителі Коропа організували суботник. Прибрали сміття, гілля та оновили фарбу на перилах та бар'єрному огородженні. 

Також в межах експлуатаційного утримання на дорозі Т-25-16 Сосниця-Короп цьогоріч були виконані роботи по ліквідації деформацій покриття та забезпеченню проїзду - ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном та струменевим методом, влаштування локальних карт.

Територіальна дорога Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02 протяжністю понад 70 км має значення для сполучення районних центрів Сосниці та Коропа, а також дороги національного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч з міжнародною трасою М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ.

 

Активно нею користуються агровиробники, перевозячи техніку, добрива, врожаї. Трафік вантажного транспорту не може негативно не позначитися на якості покриття. Нині дорога зруйнована. У березні-квітні цього року, підчас дії розпорядження облдержадміністрації про обмеження проїзду великовагового транспорту на час весняного відтаювання ґрунтів дорожнього полотна, автошлях Т-25-16 зазнав значних руйнувань від перевантажених вантажівок приватних сільгосппідприємств та лісовозів. 

Тож вкотре нагадуємо перевізникам! Дотримання вагових норм - це запорука збереження поркиття. Перевантажений ваговий транспорт не лише руйнує дороги, а і є небезпекою для усіх учасників дорожнього руху.