Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НОВИЙ "КИЛИМОК ЗНОСУ" З МУЛЬТИМАКУ ВЛАШТОВУЄТЬСЯ НА ТРАСІ М-01 ПОБЛИЗУ ПРОГРЕСУ

НОВИЙ "КИЛИМОК ЗНОСУ" З МУЛЬТИМАКУ ВЛАШТОВУЄТЬСЯ НА ТРАСІ М-01 ПОБЛИЗУ ПРОГРЕСУ

На ділянці поточного середнього ремонту 2013-го року міжнародної траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі виконуються робти по відновленюю верхнього шару мультимаку, так званого "килимка зносу". MULTIMACтехнологія тонкошарових захисних шарів на основі бітумно-мінеральних сумішей. Дана технологія при своєчасному використанні дозволяє не тільки відновити основні властивості покриття, але й істотно продовжити термін його експлуатації. А при постійному використанні, як комплексу захисних засобів для доріг – одержати значний економічний ефект за рахунок збільшення строку служби і підвищення експлуатаційних характеристик дороги. 

Лита бітумно-мінеральна суміш готується і розподіляється спеціальною укладальною машиною. На фото - виконання робіт на 110-му кілометрі траси М-01 по правому проїзду, поблизу с.Прогрес Козелецького району.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує всім учасникам дорожнього руху, що необхідно бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.