Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НАГАДУЄМО ПРО ЗАКРИТТЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ РУХУ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ЧЕРНІГІВЩИНИ (НЕ ПОВ'ЯЗАНО З ПОГОДНИМИ УМОВАМИ)

НАГАДУЄМО ПРО ЗАКРИТТЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ РУХУ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ЧЕРНІГІВЩИНИ (НЕ ПОВ'ЯЗАНО З ПОГОДНИМИ УМОВАМИ)

Нагадуємо про закриття та обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування Чернігівщини (НЕ ПОВ'ЯЗАНО З ПОГОДНИМИ УМОВАМИ).

 

- На автомобільній дорозі Р-65 КПП «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-КПП «Катеринівка» закрито рух технічних засобів через аварійний стан мосту в с. Лизунівка на ділянці від м. Семенівка до перехрестя з автомобільною дорогою Р-12 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч. Об’їзд здійснюється по а/д Т-25-33 за маршрутом Семенівка-Архипівка-Костобобрів-Чайкине-до а/д Р-12.

- На автомобільній дорозі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, км 168+660 (аварійний міст у с. Охиньки) обмежено рух транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 11 т і навантаження на вісь перевищує 7,6 т. Об’їзд  здійснюється за маршрутом а/д Н-07 (км 135+836)-Прилуки-а/д Т- 25-30 Варва-Срібне-а/д Н-07 . Обмеження встановлено спеціалізованою організацією після обстеження моста.

- На а/д М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичіпівденний під’їзд до м.Чернігів, км 12+298 (міст через р. Десна) обмежено рух транспорту, загальна маса яких більш ніж 18 т і навантаження на вісь перевищує 8,5 т – висновок спеціалізованої комісії після проведення ремонту мосту через р. Десна. Проїзд до м.Чернігів транспортних засобів з перевищенням установлених вагових параметрів здійснюється з боку обходу міста автодорогою М-01 по автодорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-КПП «Славутич»-Чорнобиль.