Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА ДОРОЗІ Н-27 У НОВОСЕЛІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ УКЛАДАТИ ЩМА

НА ДОРОЗІ Н-27 У НОВОСЕЛІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ УКЛАДАТИ ЩМА

У селі Новоселівка, що під Черніговом, тривають роботи з поточного середнього ремонту дороги національного значення Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч на ділянці км 6 + 500 - км 8 + 300. План по введенню в експлуатацію - 1,8 км, площа ремонтованої ділянки - 18 тисяч кв.м.

Підприємство, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області виконує роботи з поточного середнього ремонту, - ТОВ "ШБУ-14". Проведено фрезерування старого покриття глибиною 3 см. Влаштовано вирівнюючий шар з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші товщиною 6,7 см. Верхній шар нового дорожнього покриття влаштовується щебенево-мастиковим асфальтобетоном товщиною 5 см. Роботи з укладання ЩМА тривають. 

Шановні учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг звертається до вас: будьте уважні у місцях проведення дорожніх робіт та звертайте увагу на попереджувальні знаки. Інтенсивність руху транспорту становить до 9 тисяч автівок на добу. Не перевищуйте швидкості та дбайте про власну безпеку та безпеку інших водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.