Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА АВТОШЛЯХУ Т-25-16 СОСНИЦЯ-КОРОП-М-02 РОЗПОЧАТО ЛІКВІДАЦІЮ ДЕФОРМАЦІЙ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

НА АВТОШЛЯХУ Т-25-16 СОСНИЦЯ-КОРОП-М-02 РОЗПОЧАТО ЛІКВІДАЦІЮ ДЕФОРМАЦІЙ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Відповідно до звернень користувачів автомобільної дороги державного значення Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02 в межах Сосницького та Коропського районів, цього тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області розпочато ремонтні роботи для забезпечення проїзду даною дорогою.

Територіальний автошлях Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02 має значення для сполучення районних центрів, а також дороги національного значення Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч та міжнародної траси М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ.

 

Активно нею користуються агровиробники, перевозячи техніку, добрива, врожаї. Трафік вантажного транспорту не може негативно не позначитися на якості покриття. Нині дорога зруйнована. У березні-квітні цього року, підчас дії розпорядження облдержадміністрації про обмеження проїзду великовагового транспорту на час весняного відтаювання ґрунтів дорожнього полотна, автошлях Т-25-16 зазнав значних руйнувань від  перевантажених вантажівок приватних сільгосппідприємств та лісовозів. Ремонтуватиметься ж дорога коштами державного бюджету.

Для визначення ділянок, де потрібно провести ремонтні роботи на дорозі Т-25-16 Сосниця-Короп-М-02, минулої п’ятниці, 3 серпня, було проведено виїзну нараду, в якій взяли участь начальник Управління експлуатаційного утримання та безпеки руху Державного агентства автомобільних доріг України Олег Федоренко, т.в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Юрій Мартинов, керівник ДП «Чернігівський облавтодор» Віталій Кошовий, провідний інженер відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг в області Юрій Сердюк та місцеві керівники. Було проведено обстеження вказаної дороги та визначено першочергові обсяги робіт.

На цьому тижні дорожні бригади стали до роботи. Ямковий ремонт здійснюється як окремими ділянками, так і суцільними. Ліквідація деформацій дорожнього покриття здійснюється силами ДП «Чернігівський облавтодор» (Менський ДРП, Сосницький ДРП, Коропський райавтодор, Батуринський ДРП, Бахмацький райавтодор), а також субпідрядних організацій – СП ТОВ «Бітунова Україна», ПРаТ «ШРБУ №82», ТОВ «Транслайн групп».

Шановні учасники дорожнього руху! Служба автомобільних доріг звертається до Вас з проханням бути максимально уважними за кермом, виконувати усі вимоги правил дорожнього руху, обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками. На ділянка доріг, позначених тимчасовим знаком 1.12 "Вибоїна" , обирати безпечну швидкість та дистанцію руху. Відповідно до п.12.1 ПДР: "Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним".