Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » НА 189-МУ КМ ДОРОГИ Н-07 СТАВСЯ РОЗМИВ УЗБІЧЧЯ ТАЛИМИ СНІГОВИМИ ВОДАМИ З ЧАСТКОВИМ РУЙНУВАННЯМ ПОКРИТТЯ

НА 189-МУ КМ ДОРОГИ Н-07 СТАВСЯ РОЗМИВ УЗБІЧЧЯ ТАЛИМИ СНІГОВИМИ ВОДАМИ З ЧАСТКОВИМ РУЙНУВАННЯМ ПОКРИТТЯ

На 189-му км автомобільної дороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка (перед поворотом на смт.Срібне зі сторони Прилук) внаслідок сильного дощу та швидкого танення снігу утворився розмив узбіччя талими сніговими водами з частковим руйнуванням покриття. Довжина - 650 м.

Бригада філії «Срібнянський райавтодор» терміново почала виконувати роботи з ліквідації наслідків розмиву - шляхом засипання місця надзвичайної ситуації щебенем, улаштування покриття та засипання грунтом, встановлені дорожні попереджувальні знаки та огороджувальна стрічка. Роботи проводяться без обмеження в русі на цій ділянці.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

До уваги водіїв вантажівок! Нагадуємо про "весняне обмеження" руху вантажного транспорту автошляхами Чернігівщини, введене з метою збереження та попередження руйнувань автомобільних доріг під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна з 26 березня по 20 квітня . Зокрема,  на автомобільній дорозі Н-07 обмежено рух вантажівок понад 12 тонн і навантаженням на вісь понад 8 тс на ділянці  км 151 – км 209, від перехрестя з а/д Р-67 до межі з Сумською областю.