Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЛІКВІДАЦІЯ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. ПЛАН НА 11 КВІТНЯ

ЛІКВІДАЦІЯ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. ПЛАН НА 11 КВІТНЯ

На автошляхах Чернігівщини за належних погодних умов триває ліквідація аварійної ямковості. 

Так зокрема, 11.04.18 ліквідацію аварійних вибоїн гарячим асфальтобетоном планується проводити в межах Чернігівської області на наступних автошляхах:

- М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі - 5 бригад;

- М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ - 3 бригади;

- Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця - Грем’яч - 5 бригад;

- Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка - 2 бригади;

- Н-07 Київ – Суми – Юнаківка - 4 бригади;

- Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин - 4 бригади.

Усього на дорогах загальнодержавного значення Чернігівської області 11 квітня працюватиме 23 бригади, гарячу асфальтобетонну суміш для ямкового ремонту постачатимуть три заводи: Рівнопілля, Чесноківка, Галка.

Фото: ліквідація аварійної ямковості на а/д М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (142-й км)

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки. Відповідно до п.12.1 ПДР: "Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним".

Нагадуємо, відповідно до доручення керівництва Укравтодору, ремонтні роботи на автомобільних дорогах міжнародного значення мають завершитися до 01.05.2018, національних та регіональних – до 01.06.2018. За посиланням - графік ліквідіації ямкововсті на автомобільних дорогах державного значення Чернігівської області.

Фото: фрезування дорожнього покриття на а/д Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця - Грем’яч (10-й км)

Інформацію про хід ремонтних робіт з ліквідації ямковості на сайті Служби автмобільних доріг у Чернігівській області можна знайти у розділі "Діяльність" - "Ремонт доріг" / "Ліквідація ямковості"