Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 13 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 13 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Станом на 13.03 на автошляхах державного значення у Чернігівській області підрядні організації ліквідували 12973 квадратних метрів аварійних вибоїн. Сьогодні дорожні бригади працювали на М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч, Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка, Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин.

Роботи з аварійного ремонту у цьому році вже проводились на окремих ділянках автошляхів:

- М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі 

- М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ

- Н-07 Київ-Суми-Юнаківка

- Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч

- Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка

- Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин

- Р-69 Київ-Вишгород-Десна-Чернігів

- Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/-Сновськ-Корюківка-Семенівка- Костоборів-Чайкине-/Н-27/.

Аварійний ямковий ремонт - це вимушений та тимчасовий захід для усунення деформацій покриття, що виникають у післязимовий період. Він необхідний для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Роботи виконуються на найбільш проблемних ділянках задля забезпечення проїзду. З приходом стабільно теплої весняної погоди дорожні бригади перейдуть до виконання масових робіт з ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном та пневмо-струмовим методом. 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Просимо водіїв зважати попереджувальні дорожні знаки та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними.