Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 12 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ СТАНОМ НА 12 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Тривають роботи по ліквідації аварійної ямковості на автошляхах державного значення. 12 березня дорожні бригади працювали на наступних автомобільних дорогах державного значення: М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч, Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка, Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин. Станом на 12.03 на магістралях Чернігівської області на замовлення Служби автодоріг підрядними організаціями усунуто 11579 квадратних метрів аварійних вибоїн. 

 

Роботи з аварійного ремонту цього сезону вже розпочато на окремих ділянках автошляхів:

- М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі 

- М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ

- Н-07 Київ-Суми-Юнаківка

- Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч

- Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка

- Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин

- Р-69 Київ-Вишгород-Десна-Чернігів

- Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/-Сновськ-Корюківка-Семенівка- Костоборів-Чайкине-/Н-27/.

 

Зазначимо, що аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, що виникають у післязимовий період, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Роботи виконуються на найбільш проблемних ділянках задля забезпечення проїзду. З приходом стабільно теплої весняної погоди дорожні бригади перейдуть до виконання масових робіт з ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном та пневмо-струмовим методом. 

  

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Просимо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними.