Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 28 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 28 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах державного значення минулої доби 27/28 листопада працювало 20 одиниць техніки та 25 працівників від ДП "Чернігівський облавтодор". Використано 110 тонн ПСС та 8 тонн чистої солі Стан доріг на ранок 28 листопада задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений. 

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  27 листопада до 20 години 28 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний  5-10 м/с. Температура вночі 5-10º морозу, вдень 2-7º морозу. По м. Чернігову хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 7-9º морозу, вдень 2-4º морозу.

Служба автомобільних доріг закликає усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин та пристроїв проти ковзання на колесах, дотримуватись безпечних дистанцій і швидкісного режиму руху,  укомплектувати автотранспорт тросами та лопатами. У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку. Усього на автошляхає Чернігівщини на зимовий період підготовлений 41 майданчик, кількість місць для транспорту: вантажного - 374, легкового - 592. 

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: 

.