Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 27 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 27 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

Внаслідок дії циклону минулої доби 26 грудня на Чернігівщині випало близько 7 сантиметрів снігу, висота снігового покриття на поверхні грунту була від 14 до 23 сантиметрів, місцями перемети. Для забезпечення безаварійного руху транспорту минулої доби на автодорогах області працювало 105 одиниць техніки та 133 працівники від ДП "Чернігівський облавтодор". На обробку автодоріг пішло 52 тонни технічної солі та 839 тонн ПСС. 

Покриття зранку 27 грудня на основних автомагістралях мокре. Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області 27 грудня очікується хмарна погода, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура протягом доби 1-6º морозу. По м. Чернігову вдень очікується хмарна погода,  без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура протягом доби 2-4º морозу.

Станом на ранок 27 грудня затори на автомобільних дорогах державного значення сусідньої Полтавської області ліквідовано! Об 11:00 буде знято обмеження на в'їзд до Полтавської області для вантажного транспорту. Трафік буде регулювати поліція і поступово відкривати кордони, аби запобігти утворенню заторів в майбутньому.