Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 11 СІЧНЯ 2018 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 11 СІЧНЯ 2018 РОКУ

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення зранку 11 січня 2019 року на автодорогах області минулої доби працювало 24 одиниці спецтехніки та 31 працівник від ДП «Чернігівський облавтодор». Використано 69 тонн протиожеледних матеріалів. Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

Служба автомобільних доріг закликає усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин та пристроїв проти ковзання на колесах, дотримуватись безпечних дистанцій і швидкісного режиму руху,  укомплектувати автотранспорт тросами та лопатами. А також уважно стежити за змінами дорожньої обстановки, звертати увагу на метеорологічні показники. 11 січня по Чернігівській області вдень хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 8-13º, вдень 6-11º морозу. По м. Чернігову. Хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 10-12º, вдень 7-9º морозу.

До уваги тих, хто планує поїздку поза межі Чернігівської області. 11 січня на більшості території України очікуються значні опади у вигляді снігу, хуртовини з посиленням вітру та утворення ожеледі на покритті доріг. 11 січня в Україні, крім заходу і півночі, пориви вітру 15-20 м/с; у центральних та східних областях мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, в Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, , Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях місцями значний мокрий сніг, (приріст снігового покриву 10-15 см); у південних областях опади переважно у вигляді дощу. На дорогах країни, крім півдня, ожеледиця. Ускладнення погодних умов відповідають першому (жовтому) рівню небезпечності.

Для отримання інформації про стан проїзду дорогами державного значення Чернігівської області та оперативного реагування на надзвичайні ситуації працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: