Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 10 СІЧНЯ 2018 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗРАНКУ 10 СІЧНЯ 2018 РОКУ

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення зранку 10 січня 2019 року на автодорогах області минулої доби працювало 10 одиниць спецтехніки та 15 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор». Використано 39 тонн протиожеледних матеріалів. Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

Служба автомобільних доріг закликає усіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин та пристроїв проти ковзання на колесах, дотримуватись безпечних дистанцій і швидкісного режиму руху,  укомплектувати автотранспорт тросами та лопатами. А також уважно стежити за змінами дорожньої обстановки, звертати увагу на метеорологічні показники. 

До уваги тих, хто планує поїздку поза межі Чернігівської області. 10-11 січня на більшості території України очікуються значні опади у вигляді снігу, хуртовини з посиленням вітру та утворення ожеледі на покритті доріг.

Для отримання інформації про стан проїзду дорогами державного значення Чернігівської області та оперативного реагування на надзвичайні ситуації працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: