УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.01.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 24.01.2020р.

Станом на 06-00 год. 24.01.2020р. майже на всій території країни без опадів, лише у Харківській області місцями невеликий сніг. Середня температура повітря -1-5°С.

Покриття на дорогах державного значення сухе, на Харківщині мокре, у Дніпропетровській та Донецькій областях місцями ожеледиця.

На перевальних ділянках доріг без опадів. Температура повітря -3-8°С. Стан покриття сухий, на Вишківському перевалі місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, шляхопроводів, заокруглених ділянок.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 282 одиниці техніки та 399 робітників.

За добу на «Гарячу лінію» Укравтодору надійшло одне звернення від водія щодо зимового утримання доріг, по якому вжито заходи оперативного реагування.

За повідомленням УкрГМЦ 24 січня вдень невеликий сніг у східних та більшості північних областей, на решті території без опадів. Вітер переважно західний 7-12 м/с. Температура повітря вдень -1+4°С, на заході та Одещині +3+8°С.