Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.03.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 22.03.2020р.

Станом на 06-00 год. 22.03.2020 р. опади у вигляді невеликого снігу в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернігівській областях; сніг з дощем в Чернівецькій, Хмельницькій та Харківській; дощі у центральних, південних та східних областях.

Температура повітря коливається: -1-5°С на заході, -2+3°С на півночі, +2+8°С в центрі, на півдні та сході.

Покриття на дорогах державного значення в більшості областей мокре, в Івано-Франківській місцями засніжене, у Рівненській місцями ожеледиця.

На перевальних ділянках доріг випадає сніг помірної інтенсивності, висота снігового покриву від 3 до 15 см. Стан покриття засніжений та мокрий. Температура повітря -2-7°С.

На дорогах державного значення в Карпатському регіоні виконуються роботи з очистки покриття доріг від снігу. В областях, де є загроза виникнення ожеледиці, проводиться обробка покриття доріг протиожеледними матеріалами.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 124 одиниці техніки та 145 робітників.

 

За повідомленням УкрГМЦ 22 березня у західних, північних та Вінницькій областях невеликий мокрий сніг, у Карпатах вночі значний сніг. У центральних та Харківській областях дощ з мокрим снігом, на решті території помірні дощі. Вітер північний, на сході південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви  15-20 м/с. Температура повітря вдень від -3° до +2°С, на сході та півдні +3+8°С, в Карпатах -3-8° морозу.