Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЧЕРЕЗ ПЕРЕЛИВ ПАВОДКОВИМИ ВОДАМИ ДЕСНИ ДОСІ ОБМЕЖЕНИЙ ПРОЇЗД ДЛЯ ЛЕГКОВОГО ТРАНСПОРТУ ДОРОГОЮ Т-25-21

ЧЕРЕЗ ПЕРЕЛИВ ПАВОДКОВИМИ ВОДАМИ ДЕСНИ ДОСІ ОБМЕЖЕНИЙ ПРОЇЗД ДЛЯ ЛЕГКОВОГО ТРАНСПОРТУ ДОРОГОЮ Т-25-21

24 квітня на 8-му кілометрі автомобільної дороги Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-а/д М-02 стався перелив паводковими водами Десни. Товщина шару вод на той час становила до 5 сантиметрів, протяжність затопленої ділянки була близько 30 метрів. У п’ятницю 27 квітня товщина шару води вже була до 25 сантиметрів, протяжність переливу – вже 150 метрів. Тоді і було введено дороги для легкового транспорту обмеження руху цією ділянкою дороги.

Паводкових вод у Десні прибуло. Станом на початок травня протяжність переливу складає близько 200 метрів. Товщина шару води – до 37 сантиметрів. Наразі вода "зупинилася". Проїзд для легкового транспорту досі обмежено. Об’їзд цієї ділянки дороги рекомендовано здійснювати по маршруту Н-27 від Мени до Сосниці; далі по Т025-16 до Коропа; далі по М-02; далі направо в напрямку Борзни.

Розмивів елементів автодороги від паводкових вод немає. На стан проїзду, окрім легкового транспорту, ситуація не вплинула. Ділянка облаштована відповідними дорожніми знаками, знаходиться під постійним контролем Служби автодоріг у Чернігівській області та філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Шановні водії! Просимо врахувати дану інформацію перед плануванням поїздки.