Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » ЧЕРЕЗ ПЕРЕЛИВ ПАВОДКОВИХ ВОД ОБМЕЖЕНО ПРОЇЗД ДЛЯ ЛЕГКОВИКІВ ДОРОГОЮ Т-25-16 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

ЧЕРЕЗ ПЕРЕЛИВ ПАВОДКОВИХ ВОД ОБМЕЖЕНО ПРОЇЗД ДЛЯ ЛЕГКОВИКІВ ДОРОГОЮ Т-25-16 СОСНИЦЯ-ШАПОВАЛІВКА-М-02

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про обмеження прозїду для легкового транспорту автомобільною дорогою територіального значення Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-а/д М-02 через паводкові води р.Десна. Перелив дорожнього покриття стався на 8-му кілометрі а/д Т-25-21 у Сосницькому районі, наразі загальна протяжність залитої ділянки становить 150 м, товщина шару води до 25 см. Проїзд для водіїв легкового автотранспорту здійснюється за наступним маршрутом: дорогою Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця - Грем’яч від м.Мена до смт. Сосниця; далі по дорозі Т-25-16 Сосниця - Короп - а/д М-02 до смт. Короп; далі до М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ; далі напрво в напрямку м.Борзна.

Розмивів елементів автодороги від паводкових вод немає. На стан проїзду ситуація не вплинула, є обмеження лише для легкового транспорту. Ділянка облаштована відповідними дорожніми знаками, знаходиться під постійним контролем Служби автодоріг у Чернігівській області та філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця». 

Нагадаємо, раніше Служба автомомбільних доріг повідомляла про перелив на 8-му км дороги Т-25-21 24 квітня. Довжина перелитої ділянки складала 30 метрів, товщина шару води до 5 см.