Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » 5 ТРАВНЯ ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИБИРАТИМУТЬ УЗБІЧЧЯ ВЗДОВЖ ТРАСИ М-01

5 ТРАВНЯ ПРАЦІВНИКИ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИБИРАТИМУТЬ УЗБІЧЧЯ ВЗДОВЖ ТРАСИ М-01

Проблема засмічення автомобільних доріг та прилеглих до них територій у Чернігівській області з кожним роком не стає кращою. Серед викинутого на узбіччях непотребу найбільше пластикових пляшок і обгорток, а іноді навіть цілі гори сміття. 

Прибирати "наслідки цивілізації" не дуже цивілізованих людей, наводити порядок на узбіччях - вже традиція, якої дорожники дотримуються щорічно. І цьогоріч, 5 травня, працівники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та колектив ДП «Чернігівьскій облавтодор» разом очищатимуть узбіччя від побутового сміття. Прибирання відбудеться у смузі відводу автодороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Працівники Служби збиратимуть сміття з узбіч на ділянці від 130 до 150 км, облавтодорівці - на ділянці від Південного під'їзду до Чернігова до Красного.

У минулому році під час "весняного прибирання" за день було зібрано та вивезено більше 200 пакетів сміття об'ємом 160 л. Обабіч доріг можна було знайти не лише дрібний непотріб – пляшки, папірці, пакети, а й навіть повні сміття мішки. 

Шановні мешканці області та гості краю!  Працівники Служби автомобільних доріг області та Облавтодору вкотре, звертається до Вас з проханням не смітити, в тому числі, на території земель дорожнього господарства (в межах смуг відводу, автобусних зупинках, площадках відпочинку тощо). Використовуйте для цього створені узаконені сміттєзвалища.