Служба автомобільних доріг
у Чернігівській області

» Прес-центр » новини » 3-4 КВІТНЯ ЧЕРЕЗ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ПЕРЕЇЗДІ ПОБЛИЗУ ГОРОДНІ БУДЕ ЗАКРИТО РУХ ДІЛЯНКОЮ ТРАСИ Н-28. СХЕМА ОБ’ЇЗДУ

3-4 КВІТНЯ ЧЕРЕЗ РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ПЕРЕЇЗДІ ПОБЛИЗУ ГОРОДНІ БУДЕ ЗАКРИТО РУХ ДІЛЯНКОЮ ТРАСИ Н-28. СХЕМА ОБ’ЇЗДУ

У зв’язку з виконанням колійних робіт на переїзді в межах залізничної станції «Городня», з 06:00 3 квітня до 20:00 4 квітня буде закрито рух на 46+847 км траси Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка.

Об’їзд місця виконання робіт з ремонту залізничного переїзду буде здійснюватися за наступним маршрутом.

Зі сторони Чернігова:

  • рух від Чернігова до смт Березна Менського району автомобільною дорогою Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч
  • з смт Березна поворот наліво на трасу Р-83 (під’їзд до смт Березна) і далі до Сновська
  • далі від Сновська повернути наліво і рухатись трасою Р-83 в сторону Городні
  • після Городні повернути направо і трасою Н-28 рухатись в сторону Сеньківки.

Аналогічний маршрут об’їзду в зворотному напрямку зі сторони Сеньківки.

Шановні водії, врахуйте дану інформацію при плануванні поїздок.

Водіям вантажного траснпорту нагадуємо, що з 11 березня по 27 квітня у Чернігівській області діє "весняне" обмеження руху вантажного транспорту на окремих автомобільних дорогах державного значення - з вагою понад 20 тон і навантаженням на вісь понад 7 тс. Зокрема, і на дорогах Н-27, Н-28 та Р-83. Рух вантажного транспорту без обмежень здійснюватиметься М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі; М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Деталі за посиланням: 

http://new.ch.ukravtodor.gov.ua/press/news/z_11_bereznia_po_27_kvitnia_diiatyme_vesniane__obmezhennia_rukhu_vantazhnoho_transportu.html.