Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Події » Запрошуємо долучитися до вебінару “Методологія щодо особливостей здійснення закупівель дорожніх робіт”

Запрошуємо долучитися до вебінару “Методологія щодо особливостей здійснення закупівель дорожніх робіт”

Запрошуємо долучитися до вебінару “Методологія щодо особливостей здійснення закупівель дорожніх робіт”, де голова ГО “Розвиток інфраструктури” Станіслав Гвоздіков і директор ДП “ДерждорНДІ” Артем Безуглий відповідатимуть на питання користувачів, а також детально розкажуть про специфіку, нюанси й виклики дорожніх закупівель у 2020 році.

▪ Як взяти участь?

Пишіть питання, які б ви хотіли задати спікерам прямо у коментарях до цього допису. В залежності від кількості питань будемо обирати найбільш резонансні й проблематичні.

▪ Чому ця тема на часі?

Цього року інфраструктурні зміни – у центрі державної стратегії економічного розвитку країни. Виділено рекордні гроші на будівництво та ремонти доріг. Ціль 2020 – це оновлення 4000 км державних доріг. Разом з амбітними планами постає низка питань, які стосуються тендерної документації і кваліфікаційних вимог підрядників.

На вебінарі експерти розвінчають численні міфи, які наразі розповсюджуються у ЗМІ, розкажуть про переваги та недоліки нових змін у тендерній документації, а також допоможуть краще зрозуміти особливості дорожніх тендерних процесів.

▪ Коли і де дивитися?

Вебінар відбудеться 27 березня о 15.00. Посилання на пряму трансляцію буде опубліковано як на сторінці вебінару, так і на офіційній сторінці Укравтодору у мережі Facebook.

Посилання на подію: https://bit.ly/webinar_UAD